Hakkımızda

BİMA ULUSLARARASI PAZARLAMA DANIŞMANLIK İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ., 1998 yılında boya sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, Ankara’da kurulmuştur. Daha sonra, 2005 yılında, iç piyasanın artan ihtiyaçlarını karşılamak üzere ünvan değişikliğine giderek, bir dış ticaret şirketi halini almıştır. BİMA, ISO 9001:2008 kalite sistemi belgesine sahip bir kuruluştur.

Sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmeyi hedefleyen BİMA, önde gelen Dünya şirketlerinin ürünlerini ithal etmekte ve bunları iç piyasadaki müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ayrıca kendi üretimi olan yenilikçi ve özel ürünleri ile de ülkemizin önde gelen küresel şirketlerine hizmet vermektedir.

Genel olarak, Çevre ve İnşaat sektörlerini kendine çalışma alanı olarak belirleyen BİMA, bu sektörlere yönelik yenilikçi, özel ve müşterilerine üstünlük sağlayıcı ürün ve hizmetleri kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır.

Geniş uluslararası veri bankası sayesinde müşterilerinin sorunlarını tam olarak belirleyebilmekte ve bu sorunlara yönelik çözümleri hızlı ve eksiksiz olarak hayata geçirebilmektedir.

NEDEN BİMA?

BİMA, geniş bir ürün / hizmet yelpazesiyle; Türkiye ve Türkiye dışındaki nitelikli projelerin yapımını üstlenen inşaat şirketlerine, tedarik ve danışmanlık hizmeti veren, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip şirkettir. Detay için ...

Destek - İLETİŞİM MERKEZİ

Tel     : (+90) 312-278 05 81-82
Faks  : (+90) 312-278 05 87
Mobil
: (+90) 532 224 06 89
Email : bima@bima.com.tr
             bima@bima.gen.tr

ANKARA - TÜRKİYE

BİZE ULAŞIN

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ